חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כל מה שבאמת צריך לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

מתכננים טיול לטורקיה? השאירו פרטים ונעזור בתכנון הטיול 👇

כבר שנתיים שאנחנו רגילים לזה: חו״ל זה לא משהו בר-השגה. אנחנו חולמים לנסוע, בכל פעם קונים כרטיסים ואז צץ לו עוד וריאנט חדש שמשאיר אותנו בארץ. זה נשמע לכם מוכר? כך נראו השנתיים האחרונות שלכם? אם כך, ברור שעכשיו, כשהקורונה קיבלו מקום אחר בחיינו, אתם לא מוכנים יותר לדחות את הנסיעה שלכם לחו״ל. מה שכן, היום כולנו מבינים בצורה טובה יותר שהחיים שלכם שבריריים. אנחנו יכולים לתכנן, לקנות כרטיסים ולחלום על טיול, אבל לא תמיד הכול תלוי רק בנו. אנחנו אפילו יכולים לצאת לבילוי החלומי הזה, אך בפועל, עלול להיות שיקרה לנו משהו, ואז מה עושים? אם כל התסריטים האלה מטרידים אתכם, הגיע הזמן שתדעו: ביטוח נסיעות לחו"ל הוא התשובה. 

למה כולם צריכים לעשות היום ביטוח נסיעות לחו"ל? 

זה נכון שבעבר בעיקר אנשים מבוגרים היו עושים ביטוחי נסיעות שונים לחו״ל, אך היום זה לא כך. היום אנחנו רואים שגם אנשים צעירים בוחרים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, מה גם שיש מדינות שאליהן אי אפשר להיכנס בכלל בלי ביטוח כזה. אין ויכוח על כך שככל שאתם יותר מבוגרים או חולים אתם עלולים לסבול ביותר בעיות או מצבים מורכבים בחו״ל, אך האמת היא, שזה עלול לקרות גם לאנשים צעירים. לכן, אם אתם יכולים לעשות ביטוח לנסיעה שלכם בחו״ל ועוד במחיר נוח, איפה כאן הדילמה? היום ביטוח נסיעות לחו"ל כבר לא עולה כמו בעבר, והוא בהחלט יכול לעשות את ההבדל ברגע האמת. לכן, אם אתם רוצים לנסוע בראש שקט ולדעת שבכל מקרה חברת הביטוח תעזור לכם אם יקרה משהו, אל תוותרו על ביטוח. 

על איזו פוליסה אתם חושבים לחתום? 

אי אפשר לדבר היום על ביטוח שתעשו לנסיעות שלכם לחו״ל ולא להזכיר את שלל האפשרויות. למשל, אתם יכולים לעשות היום ביטוח לנסיעה שלכם ולכלול בו גם את אובדן המזוודה או אפילו את ביטול הטיסה. אומנם זה נכון שסעיפים כאלה בסופו של דבר ישנו את המחיר שתשלמו, אך בפועל, זה משהו שכדאי לשקול. בשנתיים האחרונות הרבה יותר מידי טיסות בוטלו בגלל סיבות כאלה ואחרות. מי שלא עשה את ביטוח הנסיעות הכי מקיף שאפשר היה, הצטער על כך. לכן, אם אתם יכולים לעשות היום ביטוח שיהפוך את הנסיעה הקרובה שלכם להרבה יותר רגועה, איפה כאן הדילמה? קחו בחשבון, מעבר לכל הנושא של ביטולי הטיסות, גם את הבריאות שלכם. יש מדינות בעולם שבהם ללא ביטוח אתם תשלמו הון עתק אפילו רק על עזרה ראשונה. לעומת זאת, אם יהיה לכם ביטוח לנסיעה, תוכלו להיות רגועים לפחות מבחינה כלכלית. אפילו אם תשלמו, חברת הביטוח תחזיר כל מה שמגיע לכם, כך שברור מדוע הביטוח הזה הוא בעל חשיבות עליונה. 

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בטורקיה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על טורקיה!