קפדוקיה – כדור פורח

קפדוקיה במרכז טורקיה ידועה אולי בזכות מאות בלוני האוויר החמים העולים לשמיים ועפים החוצה מדי בוקר וערב במהלך חודשי הקיץ כחלק מפסטיבל הכדור פורח השנתי.

בשל תצורה זו, הנפוצה באזור, זהו בהחלט מראה מרהיב להעריץ במהלך טיסה בכדור פורח עם הזריחה. עם עשרות בלוני אוויר חמים צבעוניים המעטרים את השמים, מה שמכונה בפסטיבל הבלונים הקפדסאניים של טורקיה השנה, ומאמציו למשוך יותר תיירים זרים ומקומיים.

לאחר היציאה לטיול השני תוכלו לצפות בנסיעה הראשונה של פסטיבל הבלונים הקפדסואניים במלוא תפארתו. אתה תעלה לשמיים, באמצע בלון, ואתה אפילו לא יכול להרגיש שהבלון נמצא על הקרקע. פתאום אתה שם, כבר שם, באמצע השמיים עם נוף יפה, אבל אתה מרגיש שהגעת.

תנאי מזג האוויר עשויים להיות בלתי צפויים מאוד, כך שאם תרצו לחוות את קפדוקיה בכדור פורח, עליכם להגיע לפחות שלושה ימים ולתכנן יותר מיום או יומיים במידה ומזג האוויר לא מתאים. כאמור לעיל, טיולים בכדור פורח הם לעיתים קרובות הפעילות הפופולרית ביותר בעיר, אך אם תחזית מזג האוויר שלך ללא ספק קודרת, ייתכן שתגלה שנסיעה בבלון מבוטלת. אם הבלון שלך נכשל במשך יומיים בגלל מזג האוויר, תגלה ביום הסיור שלך. ניתן לבטל אותו גם בכל יום של הסיור, גם אם הוא תקף לתקופה קצרה בלבד.

זה חשוב מאוד אם אתה מזמין את טיסת הבלון שלך ביום הראשון בקפדוקיה, כי אם היא מבוטלת מכל סיבה שהיא, אין לך ברירה אלא לעשות את זה למחרת.

אז אם לא תזמינו מראש, סביר מאוד להניח שלא תחוו טיול בכדור פורח בקפדוקיה. כדי לעזור לך להחליט האם כדאי לקחת את בלוני האוויר החם פנימה ולצאת מ- C Appadogia, הנה 15 דברים שכדאי לדעת לפני שתזמין את טיולי הבלון של קפדוקיה לפני שהם עפים לידך. זריחה היא הפעם היחידה בה אתה רואה את C appadogaLion במלוא תפארתו, כך שהטיול הזה קשור בלילה מוקדם ובבוקר קודר עיניים.

אם אתה עדיין זקוק לעזרה בתכנון הטיול שלך לטורקיה, הנה כל מה שאתה צריך לדעת כדי לתכנן את חווית הבלון החם שלך בקפדוקיה. האם אתה יודע כל מה שאתה צריך לדעת בכדי לצאת לסיור בכדור פורח ב- C Appadogia, או שאתה זקוק לעזרה בתכנון מסלולי טורקיה שלך?

כדור פורח בקפדוקיה הוא אחד הדברים המרשימים והקסומים שעשיתם. גלה מדוע זה ולמה לצפות במהלך היום ולמה זה אחד הדברים האהובים עלי לעשות בסביבת C Appadogia. אם תרצו תוכלו לטוס בכדור פורח אל קפדוקיה שבטורקיה וממנה המחיר כלול.

זו תהיה חוויה בלתי נשכחת עבור האורחים לראות את התצורות הגיאולוגיות יוצאות הדופן שלמעלה, להרגיש את החופש לעוף ולהתבונן בגאוגרפיה של קפדוקיה מכדור הבלונים. יש דברים אחרים לראות ולעשות אם אתה מבלה כאן יום נוסף, אבל זה ללא ספק הדובדבן שבקצפת לטיול ב- C Appadogia.

Ballooning Air Hot Balloon היא ההרפתקה היחידה שמציעה לכם טיסה רגועה ומלכותית כמו שאף מטוס אחר לא יכול. בלוני אוויר חם יורדים מכל האזור ותוך לא יותר משעה תראו מופע מרהיב. מאות בלונים עשויים להיות באוויר מעל קפדוקיה, אך כעבור 45 דקות חמישים יכולים להמריא ומאות נוספים יכולים לעוף. בלוני קשת עפים בכדור פורח בצבע קשת מעל העיירה C Appadogia בטורקיה.

חשוב לציין גם כי בלוני אוויר חם נשלטים על ידי רשות התעופה האזרחית הטורקית ולא על ידי חברה פרטית. בימים מסוימים הם יכולים להגיע ל -6,000 רגל לפני שהם מנותקים על ידי התעופה האזרחית הטורקית, אך מי שחושש מגבהים חייב לדעת שהבלונים יכולים לעוף רק בגובה מקסימלי של 1,500 מטר. חלקם מגיעים ל -800 מטר ובימים אלה ההחלטה להפיל אותם התקבלה על ידי רשות התעופה האזרחית הטורקית, ולחברות הכדור פורח אין השפעה על החלטה זו.

לקפדוקיה היסטוריה של כדור פורח, והיא גם ביתם של אחד מכדורי הבלון הראשונים בעולם.

לחזור למשהו ספציפי?

חוויה בטורקיה מתחילה כאן

כבר הצטרפת לקבוצת הפייסבוק שלנו?

הצטרפו לקבוצת המטיילים שלנו בפייסבוק ותקבלו המון טיפים, המלצות ומידע חשוב על טורקיה!